Весь товар на сайті devicity.com.ua надано з гарантією від магазину і гарантійним обміном / поверненням протягом 14 днів.

Термін гарантійного обслуговування вказаний на сторінці товару.

Гарантія від нашого магазину надає:

  • Безкоштовний ремонт протягом гарантійного терміну в фірмових сервісних центрах України;
  • У разі, коли товар не підлягає ремонту або неможливості ремонту, ми здійснюємо обмін товару на новий тієї ж моделі. Обмін виконується в тому випадку, якщо товар є в наявності.
  • Також клієнтові може бути запропонований варіант обміну товару на аналогічний за призначенням (з доплатою або поверненням різниці вартості) або повернення повної вартості при купівлі.

Гарантійний ремонт

У тому випадку, якщо товару з гарантією від нашого магазину необхідне гарантійне обслуговування, просимо написати в чат нашого сайту в робочі години магазину і ми зв'яжемося з Вами.
Вас швидко та якісно проконсультують з даних питань, нададуть всю потрібну інформацію.

Заздалегідь повідомляємо, що пристрій не може бути прийнятий на гарантійний ремонт у разі:

  • Наявності механічних та інших пошкоджень, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб;
  • Порушення правил використання, викладених виробником;
  • Несанкціонованого розкриття, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій і компонентів;
  • Пошкодження, викликаного попаданням усередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин або дією екстремальних температур.

В обов'язковому порядку потрібно зберегти товарний чек для гарантійного обслуговування. У випадку відсутності документа, ми маємо право відмовити Вам у гарантійному обслуговуванні.

 

Ми бажаємо, щоб Ваші пристрої працювали справно і Вам не доводилося стикатися з додатковими незручностями. Але якщо така неприємність все ж трапиться – ми зробимо все можливе, щоб ви змогли користуватися справним пристроєм якомога швидше. Принципи нашої роботи в гарантійному обслуговуванні засновані на лояльності до наших клієнтів і індивідуальному підході до кожного звернення.

Вигідних покупок і вдалих кадрів,

Команда devicity.